OGŁOSZENIE

Przedsiębiorstwo Usług Wodnych i Sanitarnych Sp. z o.o. w Nowogardzie poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Budowlanych

  • Zakres obowiązków:

    - przygotowywanie ofert, zleceń i umów dla klientów,

    - nadzór nad pracownikami grupy remontowo-budowlanej,

    - realizacja robót budowlanych zgodnie z przepisami prawa i higieną pracy,

    - rozliczanie wykonanych zleceń,

    - kompletowanie dokumentacji powykonawczej,

    - dokonywanie zamówień materiałowych  i sprzętowych,

    - współpraca z kierownikami działów i rejonów

  • Wymagania niezbędne:

    - wykształcenie budowlane lub inżynieria środowiska,

    - prawo jazdy kat. B,

    - znajomość Prawa Budowlanego i przepisów BHP,

    - znajomość pakietu Office i programu Norma.

  • Mile widziane:

    - min. 3 lata doświadczenia wykonawczego w branży wod-kan lub pokrewnej,

    - umiejętność organizacji pracy zespołu,

    - zdolności negocjacyjne,

    - uprawnienia budowlane w zakresie sieci wod-kan.

Kandydatom oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • konkurencyjne wynagrodzenie.

Na ofercie prosimy załączyć klauzulę o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Szczegółowych informacji na temat oferty pracy można uzyskać pod numerem telefonu 728361850

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.