Przedsiębiorstwo Usług Wodnych i Sanitarnych Sp. z o.o. w Nowogardzie poszukuje pracownika na stanowisko:   Specjalista ds. gospodarki materiałowej i odpadowej   Miejsce wykonywanej pracy:

  • Puwis Sp. z o.o. w Nowogardzie ul. 3 Maja 14/2

  Zakres obowiązków:

  • Organizowanie, koordynowanie i nadzorowanie zaopatrzenia materiałowego

oraz zakupu usług dla Spółki

  • Zarządzanie gospodarką odpadami Spółki
  • Obsługa gospodarki transportowej

  Wymagane kwalifikacje zawodowe:

  • Preferowane wykształcenie kierunkowe
  • Prawo jazdy kat. ”B” plus psychotesty

  Doświadczenie:

  • Mile widziane doświadczenie

  Kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej firmie

          Na ofercie prosimy załączyć klauzulę o następującej treści:   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).     Oferty kandydaci składają na adres: Przedsiębiorstwo Usług Wodnych i Sanitarnych Spółka z o.o. w Nowogardzie, ul. 3 Maja 14/2 lub email: , tel. Kontaktowy 913920711 wew. 208 lub 784000442.